Zarządzamy nieruchomościami

CO NAS WYRÓŻNIA?

parę informacji na początek

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, a kwalifikacje naszych zarządców nieruchomości  potwierdzają licencje zarządcy nieruchomości. Naszym celem jest pomaganie mieszkańcom i bycie blisko nich. Stawiamy na dobrą komunikację z naszymi klientami, a podejmowane przez nas decyzje są konsultowane ze współwłaścicielami nieruchomości.

 

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie nieruchomościami i umożliwiające zdalną obsługę wszystkich spraw. Współpracują z nami renomowani partnerzy, dzięki którym możemy zaoferować w pełni kompleksową obsługę nieruchomości dostosowaną do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, stosując najnowsze rozwiązania w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz zachowując najwyższe standardy obsługi naszych klientów oferujemy usługi zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie.

ADM Property

zarządzanie nieruchomościami oferowane przez ADM Property sp. z o.o. może obejmować nieruchomości widoczne na zdjęciu będącym panoramą Katowic a także nieruchomości w Krakowie i Łodzi
logo ADM Property sp. z o.o. -  zarządcy nieruchomości działającym w Krakowie, Katowicach, i Łodzi czyli na terenie południowej i centralnej Polski

ADM Property

zarządzanie nieruchomościami Katowice, Kraków i Mysłowice

TEREN DZIAŁANIA

nieruchomości zarządzane przez ADMProperty
Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies