AKTUALNOŚCI

 

 

 • Kolejna Wspólnota
  14 września 2019

  Wakacje zakończyliśmy pozyskaniem kolejnej nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej do zarządzania. Na nieruchomości zlokalizowanej w Katowicach przy ul. Nasypowej znajdują się dwa budynki wielorodzinne posiadające łącznie blisko dwieście lokali i dwie hale garażowe w kondygnacji podziemnej. Wszystkim osobom odpowiedzialnym za podjęcie decyzji o przekazaniu nam w Zarząd przedmiotowej nieruchomości serdecznie dziękujemy.

   

  Budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Nasypowej w Katowicach w obsłudze zarządcy nieruchomości ADM Property sp. z o.o.

 • Przeglądy techniczne w 2019r
  19 maja 2019

  Szanowni Państwo

  Działając w imieniu zarządzanych i administrowanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych zapraszamy do składania ofert na wykonanie przeglądów technicznych w zarządzanych przez nas budynkach , zgodnie z art. 62 ustawy Prawo Budowlane.

  Wymagania ofertowe związane z przedmiotowym postępowaniem znajdują się tutaj:
   

  wymagania do ofert na przeglądy techniczne budynków zarządzanych i administrowanych przez ADM Property sp. z o.o.

  z poważaniem

  Zespół ADM Property sp. z o.o.

 • Wykonanie podwyższenia kominów
  18 marca 2019

  Szanowni Państwo

  Działając w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Mickiewicza 13 w Mysłowicach, ADM Property sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wykonanie podwyższenia kominów w budynku przy ul. Mickiewicza 13 w Mysłowicach.

   

  wymagania ofertowe do wykonania zabudowy balkonów w Katowicach

   

  z poważaniem

  Zespół ADM Property sp. z o.o.

 • Podnosimy kwalifikacje
  18 marca 2019

  W celu zapewnienia prawidłowego prowadzenia spraw księgowych w zarządzanych przez nas Wspólnotach Mieszkaniowych uczestniczyliśmy w kolejnym szkoleniu podnoszącym nasze kwalifikacje.

  Poniżej zaświadczenie o ukończeniu kursu.

   

  zaświadczenie o ukończeniu kursu dot. księgowości wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez ADM Property sp. z o.o.

 • Podnosimy kwalifikacje
  24 lutego 2019

  Mając na uwadze konieczność prawidłowej obsługi Wspólnot Mieszkaniowych, w ostatnim czasie nasz zespół uczestniczył w szkoleniach dotyczących przygotowywania w postaci elektronicznej rocznych sprawozdań finansowych oraz obsługi podatkowej Wspólnot Mieszkaniowych po nowelizacji 2018/2019
  Poniżej zaświadczenia o ukończeniu szkoleń.

  Zaświadczenie o szkoleniu z obsługi podatkowej Wspólnot Mieszkaniowych po nowelizacji 2018/2019

  Certyfikat za udział w seminarium dotyczącym przygotowania w postaci elektronicznej rocznych sprawozdań finansowych (e-sprawozdania)

 • Boże Narodzenie 2018
  17 grudnia 2018

  kartka świąteczna z choinką i życzeniami świątecznymi i noworocznymi od Zespołu ADM Property sp. z o.o.

   

   

 • Kolejna Wspólnota
  16 listopada 2018

  Październik zakończyliśmy przejęciem do zarządzania kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej na osiedlu Park Bażantów. Tym razem decyzję o powierzeniu nam opieki nad nieruchomością podjął już sam Deweloper i jest to kolejny Deweloper, który rozpoczął z nami współpracę. Nowo przejęty do obsługi budynek składa się z 41 mieszkań i hali garażowej i jest drugim budynkiem, który znajduje się pod naszą opieką na osiedlu Park Bażantów. Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

   

  budynek na osiedlu Park Bażantów zarządzany przez ADM Property sp. z o.o. - ul. Bażantów 20a w Katowicach

 • Wspólnota z Katowic
  10 listopada 2018

  W październiku 2018r Właściciele kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej podjęli decyzję o powierzeniu nam w zarząd swojej nieruchomości. Nieruchomość znajduje się na nowo budowanym osiedlu Park Bażantów w Katowicach. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny z 41 mieszkaniami i halą garażową. Właścicielom we Wspólnocie dziękujemy za powierzone nam zaufanie i oddanie nam pod opiekę swojej nieruchomości.

   

  zarządzany przez ADM Property sp. z o.o. budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Bażantów 20 w Katowicach

 • Wspólnota z Krakowa
  28 września 2018

  Trzeci kwartał 2018r zakończyliśmy pozyskaniem do zarządzania kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej. Nieruchomość Wspólnoty znajduje się przy ul. Bieńczyckiej w Krakowie i jest to kolejna Wspólnota, z terenu Nowej Huty w naszej obsłudze. W skład nieruchomości wchodzą dwa budynku wielorodzinne o łącznej powierzchni ponad 18 tyś m2 posiadające w sumie 275 mieszkań i dwie hale w kondygnacji podziemnej. Właścicielom we Wspólnocie dziękujemy za powierzone nam zaufanie i oddanie nam w zarząd swojej nieruchomości.

   

  budynek Wspólnoty przy ul. Bieńczyckiej 15d w Krakowie w zarządzie ADM Property sp. z o.o.

 • Przeglądy systemów detekcji CO i LPG
  14 września 2018

  Szanowni Państwo

  Działając w imieniu zarządzanych i administrowanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych zapraszamy do składania ofert na wykonanie kontroli systemów detekcji CO i LPG.

   

  Wymagania ofertowe związane z przedmiotowym postępowaniem znajdują się tu:

   

  wymagania do przeglądu systemów detekcji CO i LPG w budynkach zarządzanych i administrowanych przez ADM Property sp. z o.o.

 • Przeglądy budowlane
  12 sierpnia 2018

  Szanowni Państwo

  Działając w imieniu zarządzanych i administrowanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych zapraszamy do składania ofert na wykonanie okresowej kontroli kominiarskiej w zarządzanych przez nas budynkach , zgodnie z art. 62 ustawy Prawo Budowlane.

   

  Wymagania ofertowe związane z przedmiotowym postępowaniem znajdują się tutaj:

   

  wymagania do ofert na przeglądy kominiarskie budynków zarządzanych i administrowanych przez ADM Property sp. z o.o.

   

  z poważaniem

  Zespół ADM Property sp. z o.o.

 • Kolejna Wspólnota
  3 sierpnia 2018

  Pierwszy miesiąc wakacji zakończyliśmy przejmowaniem do administrowania Wspólnoty Mieszkaniowej Zielone Katowice. Nieruchomość Wspólnoty znajduje się w katowickiej dzielnicy Kostuchna i składa się z budynków wielorodzinnych posiadających łącznie 66 mieszkań i 3 hale garażowe. Zarządowi Wspólnoty Mieszkaniowej i wszystkim Właścicielom we Wspólnocie dziękujemy za podjęcie decyzji o zmianie Administratora i powierzenie nam do obsługi Waszej nieruchomości.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej Zielone Katowice administrowany przez ADM Property sp. z o.o.

 • Podnosimy kwalifikacje
  31 marca 2018

  W ostatnich dniach nasz zespół uczestniczył w spotkaniu Zarządców Nieruchomości, którego tematyką były nowe zasady ochrony danych osobowych we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych. W trakcie spotkania poruszony został min. temat wdrożenia nowych zasad ochrony danych osobowych i prawo do informacji członków wspólnot mieszkaniowych.

   

  Poniżej zaświadczenie o ukończeniu kursu.

   

  certyfikat przedstawiający udział ADM Property sp. z o.o. w szkoleniu z zasad dotyczących ochrony danych osobowych i przygotowanie do RODO

 • Życzenia świąteczne
  30 marca 2018

  życzenia wielkanocne od Zarządcy Nieruchomości ADM Property sp. z o.o.

   

   

 • Kolejna Wspólnota
  6 lutego 2018

  Początek roku 2018 spędziliśmy między innymi na organizowaniu nowo powstałej Wspólnoty Mieszkaniowej, która powierzyła nam zarząd nad swoją nieruchomością. Nieruchomość znajduje się w Katowicach i składa się z budynku posiadającego 54 mieszkania i hali garażowej z 62 miejscami postojowymi. Łączna powierzchnia użytkowa lokali wynosi blisko 3700m2. Wszystkim zaangażowanym w przekazanie nam nieruchomości w zarząd serdecznie dziękujemy.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Bażantów 22 w Katowicach zarządzany przez ADM Property sp. z o.o.

 • Wspólnota z Katowic
  10 stycznia 2018

  Przedstawiamy budynek Wspólnoty Mieszkaniowej, na rzecz której w ubiegłym roku rozpoczęliśmy świadczenie usług administrowania nieruchomością. Jest to kolejna Wspólnota, która powierzyła nam obsługę rezygnując z usług dotychczasowego Zarządcy/Administratora. Wszystkim Właścicielom we Wspólnocie Mieszkaniowej, a w szczególności Zarządowi Wspólnoty serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie.

   

  nieruchomość Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Karliczka 5 w Katowicach pozyskana do obsługi od konkurencyjnego Zarządcy Nieruchomości

 • Kolejna Wspólnota
  1 grudnia 2017

  W ostatnich dniach października pozyskaliśmy do zarządzania kolejny, szósty budynek przy ul. Bażantów w Katowicach. Nieruchomość Wspólnoty znajduje się na zamkniętym osiedlu i zabudowana jest budynkiem o powierzchni 1818 m2 w skład którego wchodzi 37 mieszkań. Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  nieruchomość Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Bażantów 41n w Katowicach obsługiwany przez profesjonalnego Zarządcę Nieruchomości ADM Property sp. z o.o. z Mysłowic

 • Kolejna wspólnota
  24 listopada 2017

  Październik zakończyliśmy pozyskaniem do zarządzania kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej. Nieruchomość Wspólnoty znajduje się w Katowicach Piotrowicach i posiada budynek o powierzchni blisko 2800 m2, w którym znajduje się 59 lokali mieszkalnych. Właścicielom nowo powstałej Wspólnoty dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Bażantów 41m w Katowicach zarządzany przez Zarządcę Nieruchomości ADM Property sp. z o.o.

 • Podnosimy kwalifikacje
  4 października 2017

  W celu prawidłowego prowadzenia rachunkowości Wspólnot Mieszkaniowych przy uwzględnieniu najnowszych zmian w prawie oraz interpretacji prawnych i podatkowych, uczestniczyliśmy w kolejnym szkoleniu. Temat szkolenia: „Zasady prowadzenia ewidencji rachunkowej przez wspólnoty mieszkaniowe. Rozrachunki z właścicielami lokali oraz organami podatkowymi.”

   

  Poniżej zaświadczenie o ukończeniu kursu.

   

  certyfikat przedstawiający udział ADM Property sp. z o.o. w szkoleniu z zasad prowadzenia ewidencji rachunkowej przez wspólnoty mieszkaniowe oraz rozrachunków z właścicielami lokali oraz z organami podatkowymi. Celem szkolenia była prawidłowa obsługa finansowa Wspólnot Mieszkaniowych z Krakowa i Katowic przez zarządcę nieruchomości ADM Property sp. z o.o.

 • Kolejna Wspólnota
  12 września 2017

  Z początkiem września przejęliśmy do administrowania budynek kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej jednocześnie poszerzając teren naszej działalności w kierunku Gliwic. Nieruchomość pozyskanej Wspólnoty znajduje się w Paniówkach przy ul. Leśnej. Właścicielom nowo powstałej Wspólnoty dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Leśnej 1a w Paniówkach administrowany przez ADM Property sp. z o.o.

 • Kolejna Wspólnota
  10 sierpnia 2017

  W sierpniu rozpoczynamy kompleksową obsługę kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej, której Właściciele już w kwietniu powierzyli nam Zarząd nad swoją nieruchomością. Wspólnota posiada swoją nieruchomość w Krakowie przy ul Tatarskiej i składa się z 25 lokali mieszkalnych, 2 lokali użytkowych oraz hali garażowej. Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej Apartamenty Tatarska obsługiwany przez zarządcę nieruchomości firmę ADM Property sp. z o.o.

 • Kolejna Wspólnota
  1 lipca 2017

  Czerwiec zakończyliśmy pozyskaniem do obsługi drugiej w tym miesiącu Wspólnoty Mieszkaniowej. Nowo pozyskana Wspólnota Mieszkaniowa znajduje się przy ul. Rydlówka w Krakowie. Budynek Wspólnoty posiada 40 mieszkań i jest to już piaty budynek, którym zarządzamy w tej części Krakowa. Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Rydlówka 23 w Krakowie zarządzany przez krakowskiego zarządcę nieruchomości firmę ADM Property sp. z o.o.

 • Kolejna Wspólnota
  12 czerwca 2017

  Z początkiem czerwca do obsługi przejęliśmy kolejną Wspólnotę Mieszkaniową. Budynek Wspólnoty znajduje się w krakowskiej dzielnicy Nowa Huta i posiada 98 mieszkań oraz 25 miejsc postojowych w hali garażowej. Wspólnota ta powierzyła nam również zarząd nad swoją nieruchomością. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Bieńczyckiej 15c w Krakowie

 • Wykonanie zadaszenia balkonów
  29 maja 2017

  Szanowni Państwo

  Działając w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Mysłowickiej 9 w Katowicach, ADM Property sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wykonanie zadaszenia balkonów ostatniej kondygnacji budynku przy ul. Mysłowickiej 9 w Katowicach

   

  wymagania ofertowe do wykonania zabudowy balkonów w Katowicach

   

  z poważaniem

  Zespół ADM Property sp. z o.o.

 • Termomodernizacja – rozstrzygnięcie
  29 maja 2017

  Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy postępowanie dotyczące wyboru firmy do wykonania termomodernizacji budynku przy ul. Mickiewicza 13 w Mysłowicach.

   

  Wybrana została oferta firmy Iwański Mateusz MARMATOR z Bierunia.

   

  Wszystkim oferentom serdecznie dziękujemy za złożone oferty.

   

  z poważaniem

  Zespół ADM Property sp. z o.o.

 • Podnosimy kwalifikacje
  21 kwietnia 2017

  Systematyczne uczestniczenie w szkoleniach dla zarządców nieruchomości pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W kwietniu uczestniczyliśmy w szkoleniu podczas którego poruszano problemy w działalności technicznej i eksploatacyjnej we Wspólnotach Mieszkaniowych.

   

  Poniżej zaświadczenie o ukończeniu kursu.

   

  zaświadczenie o ukończeniu szkolenia przez ADM Property sp. z o.o. na temat nowych problemów w działalności technicznej i eksploatacyjnej we Wspólnocie Mieszkaniowej. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana przy w zarządzaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi z Krakowa i Katowic

 • Termomodernizacja
  12 kwietnia 2017
 • Kolejna Wspólnota
  7 kwietnia 2017

  Pierwszy kwartał 2017 roku zakończyliśmy przyjęciem do obsługi kolejnej, czwartej Wspólnoty Mieszkaniowej z katowickiej dzielnicy Piotrowice. Wspólnota ta powierzyła nam również zarząd nad swoją nieruchomością. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek kolejnej wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Bażantów w Katowicach

 • Życzenia świąteczne
  23 grudnia 2016

  kartka z życzeniami świątecznymi z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku od krakowskiego i katowickiego zarządcy nieruchomości ADM Property sp. z o.o.

 • Kolejna Wspólnota
  2 grudnia 2016

  Dołączyła do nas kolejna Wspólnota Mieszkaniowa z katowickiej dzielnicy Piotrowice, która jednocześnie powierzyła nam zarząd nad swoją nieruchomością. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi ponad 3400 m2. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i zapewniamy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

   

  budynek wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Bażantów w Katowicach

 • Kolejna Wspólnota
  20 listopada 2016

  Przedstawiamy kolejny budynek, który został nam powierzony w zarząd przez jedną z krakowskich Wspólnot Mieszkaniowych. Jest to kolejna nieruchomość zarządzana przez nas przy ul. Poznańskiej w Krakowie. Budynek posiada 174 mieszkania i halę garażową. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie.

   

  Wspólnota Mieszkaniowa przy ulicy Poznańskiej 15 w Krakowie

 • Kolejna Wspólnota
  28 października 2016

  Wspólnota Mieszkaniowa z krakowskiej dzielnicy Krowodrza powierzyła nam w zarząd swoją nieruchomość. Budynek Wspólnoty znajduje się przy ul. Poznańskiej i posiada 185 mieszkań i 2 hale garażowe. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Poznańskiej 11 w Krakowie

 • Wspólnota z Krakowa
  10 października 2016

  W dniu 2016-09-28 Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Rydlówka w Krakowie, składająca się z 4 bliźniaczych budynków o łącznej liczbie 196 mieszkań, 4 hal garażowych i powierzchni ponad 10 000 m2 powierzyła nam w zarząd swoją nieruchomość. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  budynek Wspólnoty Mieszkaniowej z Krakowa

 • Nowa umowa
  30 września 2016

  W dniu 2016-09-30 przejęliśmy do administrowania kolejną nieruchomość w katowickiej dzielnicy Piotrowice. Na nieruchomości znajduje się 165 miejsc parkingowych oraz budynek o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 3900 m2. Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  kolejna umowa na administrowanie nieruchomościami

 • Podnosimy kwalifikacje
  29 września 2016

  Osoby z naszego zespołu kolejny raz uczestniczyły w konferencji z cyklu Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości w trakcie którego uzyskaliśmy dodatkową wiedzę między innymi na temat windykacji należności we wspólnotach mieszkaniowych.

   

  szkolenie Zarządcy ADM Property sp. z o.o. z tematyki windykacji należności we Wspólnocie Mieszkaniowej

 • Podnosimy kwalifikacje
  23 września 2016

  W celu prawidłowego zarządzania powierzonymi nam nieruchomościami uczestniczyliśmy w kursie pt: Podatki we Wspólnocie Mieszkaniowej w świetle ostatnich zmian. Na szkoleniu poznaliśmy najnowsze interpretacje dot. podatku dochodowego od osób prawnych, orzecznictwo związane z podatkiem VAT i problemy związane z refakturowaniem kosztów świadczeń medialnych.

   

  Poniżej zaświadczenie o ukończeniu kursu.

   

  szkolenie Zarządcy ADM Property sp. z o.o. z tematyki podatków we Wspólnocie Mieszkaniowej

 • Nowa umowa
  16 września 2016

  W dniu 2016-09-15 przejęliśmy do administrowania dwa budynki w stolicy małopolski – Krakowie. Budynki posiadają 359 mieszkań, a łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi blisko 25 000 m2. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i gwarantujemy opiekę nad nieruchomościami na najwyższym poziomie.

   

  umowa na administrowanie nieruchomościami

 • Wspólnota z Katowic
  31 lipca 2016

  W dniu 2016-07-28 kolejna Wspólnota Mieszkaniowa z katowickiej dzielnicy Piotrowice wybrała naszą firmę jako Zarządcę swojej nieruchomości. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

   

  zdjęcie kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej z Katowic

 • Nowa umowa
  22 lipca 2016

  W dniu 2016-07-20 otrzymaliśmy do administrowania kolejną nieruchomość na której znajdują się dwa wielomieszkaniowe budynki. Wraz z przejęciem kolejnych budynków rozszerzyliśmy teren naszej działalności na woj. małopolskie – nowo pozyskana nieruchomość znajduje się w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

   

  umowa na administrowanie nieruchomościami w Krakowie

 • Zabudowa daszków
  16 lipca 2016

  Szanowni Państwo

  Działając w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Mysłowickiej 9 w Katowicach, ADM Property sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na wykonanie dokumentacji technicznej zabudowy daszków nad balkonami ostatniej kondygnacji w budynku przy ul. Mysłowickiej 9 w Katowicach.

  Wymagania ofertowe związane z przedmiotowym postępowaniem znajdują się tu:

   

  Wymagania ofertowe – projekt zabudowy daszków

   

  z poważaniem

  Zespół ADM Property sp. z o.o.

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies