KIM JESTEŚMY?

parę informacji na początek

Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Głównym obszarem naszego działania jest obsługa Wspólnot Mieszkaniowych oraz Deweloperów. Nasz zespół to osoby młode energiczne oraz osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami. Oferujemy kompleksową obsługę nieruchomości. Działamy na terenie Polski Południowej i Centralnej, a w szczególności w Katowicach, Krakowie i Łodzi.
 
Najnowsze rozwiązania informatyczne jakimi dysponujemy usprawniają naszą pracę oraz kontakty z właścicielami. Gwarantujemy także tradycyjne formy współpracy poprzez telefoniczny lub bezpośredni kontakt z klientami. Pomagamy w pozyskiwaniu środków finansowych na modernizacje nieruchomości. Współpracują z nami renomowani partnerzy. Prawidłowość naszych działań zapewniają licencjonowani zarządcy nieruchomości. Wszystkie powyższe atuty pozwalają zaoferować usługę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb naszych klientów
 
Nasze doświadczenie, solidność i wiarygodność w zarządzaniu nieruchomościami doceniła Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami, której Zarząd podjął uchwałę o przyjęciu ADM Property sp. z o.o. w poczet jej Członków.
 

Certyfikat przynależności do Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami

 DANE FIRMY

.

.

ADM Property sp. z o.o.,

ul. Morgowska 9a, 41-408 Mysłowice,

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy – KRS,

numer KRS 0000538290, REGON 360533619, NIP 2220898524,

Numer rachunku bankowego 14 1240 2959 1111 0010 6309 3417

kapitał zakładowy 5000 zł

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies